Dalintis

Optimizavimas paieškos sistemoms

SEO paslaugos - nepasimeskite informacijos srauteŠiandien, kai informacijos kiekis internete yra didžiulis, dauguma vartotojų ieškodami reikalingos informacijos naudojasi paieškos sistemų paslaugomis (tokioms kaip Google, Yahoo, Bing). Todėl norint būti matomais ir lengvai randamiems (padidinti lankomumą), reikia skirti pakankamai dėmesio ne tik puslapio patogumui, dizainui, bet ir tinklapio optimizavimui paieškos sistemoms.

Paieškos sistemos – vienas pagrindinių šaltinių, padedančių pritraukti lankytojus į jūsų tinklapį. Naujausių tyrimų duomenimis virš 80% visų lankytojų į bet kokį internetinį puslapį pakliūna būtent per paieškų sistemas (pagal Gemius Ranking duomenis). 

Vis daugiau klientų reikiamų prekių, paslaugų ir informacijos ieško internetinėje erdvėje, todėl dabar itin svarbu, kad Jūsų tinklalapis būtų draugiškas paieškos sistemoms.

Internetinių puslapių optimizavimas – tai kompleksinis procesas, kurio tikslas pagal pasirinktus raktinius žodžius iškelti Jūsų svetainę į pirmus puslapius, į aukščiausias paieškos sistemų sąrašų vietas. Toks optimizavimas gali būti vykdomas tiek kuriant naujas internetines svetaines, tiek ir jau egzistuojantiems puslapiams.

Optimizavimas nemokamiems sąrašams (SEO) ir mokamos pozicijos (PPC)

Svarbu žinoti, kad paieškos sistemose egzistuoja ne tik natūraliai sudaromi sąrašai pagal raktinius žodžius, bet ir mokamos vietos juose (mokama už kliento spragtelėjimą ant Jūsų nuorodos). Žemiau esančioje iliustracijoje matysite kaip šios vietos pozicionuojamos Google.

 

Optimizavimas paieškos sistemoms ir Google AdWords

 

Mokamas vietas galima įsigyti iš, pavyzdžiui, Goggle AdWords paslaugų ir rezultatą (savo svetainės nuorodą mokamose sąrašo vietose) pamatysite labai greitai. Tačiau, kai tik išnaudosite sumokėtų pinigų limitą, taip pat greitai dingsite iš šios vietos. Optimizavimo natūraliai sudaromiems sąrašams tikslas – ilgalaikė aukšta pozicija.

WEB SYSTEMS gali pasiūlyti optimizavimo paslaugas ir, jei norite pradėti dar efektyvesnę reklamos kampaniją, galime sukurti ir administruoti Google AdWords paslaugų paketą. Taip pat siūlome jums tinklalapio lankytojų srauto statistikos sistemą, kuri padės stebėti jūsų internetinio puslapio lankomumą ir geriau pažinti klientus.

Paslaugos

Optimizavimas paieškos sistemoms (angl. SEO – search engine optimisation)

Internetinės svetainės optimizavimas – kompleksinis procesas. Dažnai neužtenka sukonstruoti draugišką paieškos sistemoms tinklalapį, kad pasiektumėte maksimalius rezultatus. Kadangi paieškos sistemos rūšiuodamos rezultatus vadovaujasi sudėtinga daugybės kriterijų sistema, tam reikia pasitelkti įvairias integruotas priemones. Taip pat svarbu suvokti, jog tiek pati paieškos sistema tobulinama keičiant/papildant kriterijus, tiek keičiasi ir rinkos dalyviai, jūsų konkurentai. Reikalingas nuolatinis šio proceso stebėjimas, analizavimas ir Jūsų tinklalapio optimizavimas panaudojant naują taktiką ar strategiją.

Siekiant maksimalių rezultatų, siūlome ilgalaikį bendradarbiavimą, tačiau jei matote, jog pasiektų rezultatų jums pakanka, galite nevaržomai nutraukti optimizavimo kampaniją. Mes neribojame klientų terminuotomis sutartimis. Daugiau informacijos mūsų orientaciniame kainoraštyje, dėl išsamesnės informacijos susisiekite su mumis.

Naudojame tik „Optimizavimas remiantis paieškos sistemų rekomendacijomis,
siekiant ilgalaikio rezultato, nesinaudojant gudrybių ir apgaulės būdais.
Tai visų pirma kokybiško ir, tuo pačiu,
lengvai randamo paieškos sistemoms turinio pateikimas lankytojams.
white hat
“ (švarius) metodus.

Kainos (SEO)

Pradėjus SEO darbus, pirmųjų rezultatų galima tikėtis po 0,5-2 mėnesių (tai priklauso nuo rinkos konkurencingumo).

SEO darbų kaina priklauso nuo:

1 mėnesio optimizavimo paieškos sistemoms kampanija - nuo 500 Lt .

Google AdWords

Google AdWords („mokėk už paspaudimą“ (angl. Pay per Click (PPC)) apmokėjimo sistema)

Pritraukite daugiau klientų Google AdWords pagalba. Galite pradėti skirdami vos kelis šimtus litų per mėnesį.

Google AdWords suteikia galimybę išsipirkti tekstinės bei vaizdinės reklamos skydelius pagal jums svarbius raktažodžius.

Privalumas - už reklamą mokate tik tuomet kai klientai patenka į jūsų įmonės internetinį puslapį.
 

Google AdWords reklamos pozicijos

 


WEB SYSTEMS gali suplanuoti ir įgyvendinti tinklalapio reklamos kampaniją Google AdWords sistemoje.

Kainos (Google AdWords)

Orientacinę kainą galite apskaičiuoti tokiu būdu: