Dalintis

Elektroninė komercija

Kuriame paprastas naudoti ir optimalias kaštų atžvilgiu internetines parduotuves. Taip pat galime patobulinti ar praplėsti jūsų turimą e-parduotuvę. Galite rinktis iš siūlomų atviro kodo paketų arba mūsų kūrėjai sukurs išskirtinį produktą pagal jūsų unikalius poreikius.

Internetinės parduotuvės

Vis daugiau žmonių įsigyja prekes ar paslaugas internetu. WEB SYSTEMS siūlo įvairius elektroninės komercijos (internetinių parduotuvių) sprendimus, pritaikytus būtent jūsų verslo specifikai. Mūsų įdiegta turinio valdymo sistema (TVS) galėsite pilnai kontroliuoti savo parduotuvę, net neturėdami jokių specifinių kompiuterinių žinių ar patirties.

Čia matote vienos iš galimų e-komercijos platformų savybes: 


Internetinės parduotuvės modelis


Taip pat yra dovanų kuponų valdymo sistema, neribotas produktų kiekis, išdidėjančių paveikslėlių funkcija, kainų ir PVM kontrolė ir dar daug kitų funkcijų, kurias sukomplektuosime pagal jūsų poreikius.

Internetines parduotuves kuriame draugiškas paieškos sistemoms.

Jei norite sužinoti daugiau apie galimas elektroninės komercijos funkcijas, susisiekite su mumis. 

Atviro kodo ir trečiųjų šalių programinė įranga

Jei tikslinga, galime naudoti atviro kodo ar trečiųjų šalių kurtas programinės įrangos platformas. Atviro kodo programinė įranga kuriama grupės žmonių ir pateikiama nemokamai internete. Atviro kodo įranga apima įvairias web kūrimo aplikacijas, taip pat ir elektroninės komercijos programas. Mūsų komanda yra įsisavinusi šias sistemas: